סטודיו מקום בצבע

סטודיו מקום בצבע של האמנית עפרה פורת הוא אי של חגיגה צבעונית המאפשר לכל אחד לקחת פסק זמן וליצור באופן המיוחד לו. היצירה פותחת לנו דלת לתהליך פנימי של שקט וסבלנות המאפשר חיבור לעצמנו ולסביבתנו, הסטודיו גדול ומרווח, מלא בחומרים ובכלים המגרים את הדמיון והרצון ליצור. בסטודיו מתקיימים חוגים שנתיים וסדנאות באומנות למבוגרים. עיקר הפעילות בסטודיו: בניית רהיטים מקרטון, פיסול בקלקר ובטון, פיסול בנייר ופסיפס. כל תלמיד עובד בחומרים שבחר עם הכוונה אישית ע"פ צרכיו. עפרה מעניקה מהידע והניסיון הרב בחומרים בטכניקות והשילוב ביניהם. האמנית עפרה פורת מזמינה את היוצרים המעוניינים בכך לחקור, לנסות, לחוות ולהעמיק את האפשרויות הטמונות בחומרים וביצירה. השמחה הגדולה מתרחשת בחיפוש ובמציאת פתרונות לאתגרים חדשים שהתלמידים מביאים עמם. באווירה נעימה ומפרגנת.

עפרה פורת

עפרה פורת – אמנית רב תחומית אוטודידקטית וחוקרת חומרים. בתהליכי העבודה שלה, עפרה מתחברת לחומרים השונים וחוקרת את הפוטנציאל שלהם ואת הדרכים השונות להפיק מהם את המירב. תוך כדי היצירה נוצר תהליך פנימי שבו עפרה נכנסת לסוג של שקט המאפשר לה להתמודד עם אתגרי החומר על ידי מציאת פתרונות יצירתיים. יש בה הצורך לשכלל את היצירה ולהביאה לידי תוצאה מדויקת ושלמה ברמת הביצוע והגימור. במהלך השנים למדה עפרה: ציור ורישום במכון אבני, עיצוב גרפי בטכניון, פיסול ברשת, פיסול בנייר, בניית רהיטים מקרטון, פסיפס, פיסול בקלקר ועבודה בבטון. כל הזמן ממשיכה עפרה ללמוד מהטובים ביותר.החנות

בחנות ניתן לרכוש חומרי גלם יחודיים איתם תוכלו ליצור בהנאה רבה.

כמו כן תוכלו לרכוש יצירות של האמנית עפרה פורת ולהרשם לחוגים ולסדנאות המתקיימים בסטודיו מקום בצבע.

סדנאות – בניית רהיטים מקרטון. פיסול הקלקר ובטון


סדנאות וחוגים

בסטודיו מקום בצבע מתקיימים חוגים שנתיים. בטכניקות וחומרים שונים: בניית רהיטים מקרטון, פיסול בנייר, פסיפס ופיסול בקלקר ובטון.
כל תלמיד יוצר בחומר שבחר עם הכוונה אישית ומקצועית ע"פ צרכיו.
באווירה יצירתית וכייפית נפגשים פעם בשבוע לשלוש וחצי שעות של פסק זמן מהמרוץ היום יומי.
מפעם לפעם נפתחות סדנאות של בניית רהיטים מקרטון – 10 מפגשים ופיסול בקלקר ובטון -4 מפגשים.לקוחות ממליצים

 • הגעתי לסטודיו בהמלצת חברתי שסיפרה שאצל עפרה היא עוברת חוויה מתקנת וזה כל כך נכון...בנעימות ואוירה יצירתית, יחס אישי, ידע וניסיון עשיר. מגוון חומרים וטכניקות. עפרה לא חוסכת ידע מתלמידיה כולל מכירת חומרים והמלצות שחוסכות זמן וכסף (זה לא ברור מאליו, מנסיון אישי). אני ממליצה בחום.

  קרן כהן
  קרן כהן
  יד בנימין
 • עפרה, את מורה בחסד עליון. כל כך הרבה נדיבות וטוב לב יש בך. בכל שלב למדתי ממך, הפתרונות שלך כל כך יצירתיים. עם מורה כמוך כייף להיות תלמידה. תודה לך .

  יפה צור
  יפה צור
  חפץ חיים

הירשמו לניוזלטר

לקבלת מידע שוטף